
Киімге арналған тазартқыш ролик, 20 қабат, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
20 қабаты бар Palisad Home 931035 тазалау шығыршығы заттардың ұқыпты көрінуіне көмектеседі. Ол жабысқан кірді кетіреді: шаң, жіп, үй жануарларының жүні және т.б. Әмбебап роликті мата, былғары, күдері және басқа беттерді тазалау үшін пайдалануға болады.Артықшылықтары:Таспа тесілген, сондықтан ластанған парақ оңай жойылады.Блок тұтқаға мықтап бекітілген, сондықтан пайдалану барысында ажырамайды.Роликте ыңғайлы ұстау үшін эргономикалық тұтқасы бар.Бір блоктағы 20 парақ ұзақ мерзімді пайдалану үшін жеткілікті.Тұтқада ілулі сақтауды ұйымдастыруға арналған тесік бар.Пайдаланылған қондырғы оңай алынып тасталады, ал ауыстырылатын қондырғы роликпен бірге қолданыла алады (Palisad 931045).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 196 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 44 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 45 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 100 мм |
| Материал | қағаз негізіндегі жабысқақ таспа, полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184340 |
- Бағасы: 227 ₸

