
Терезе суағары 230 х 250 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 230 х 250 мм болатын Palisad Home 93300 терезе сорғышы жуылған тегіс беттерден су мен дақтарды кетіруге көмектеседі. Бұл үйде, кеңседе, саяжайда терезелер мен айналарды тазалау үшін пайдалы. Жұмыс бөлігі ретінде жұмсақ резеңке пайдаланылады, сондықтан су сорғыш бетінде сызаттар мен іздер қалдырмайды.Артықшылықтары:Эргономикалық екі компонентті тұтқа тіпті дымқыл қолдарда да сырғып кетпейді.Суағар беріктігімен ерекшеленеді, өйткені тозуға төзімді пластиктен жасалған.Пышақ тозуға ұшырамайды, сондықтан су айдыны қарқынды пайдалану кезінде де бұзылмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 55 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | полипропилен, термопластикалық резеңке |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184456 |
- Бағасы: 464 ₸

