
"Жалқау" тазалау жинағы (шөміш, щетка), піл сүйегі, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home "ЖАЛҚАУ" 933175 піл сүйегінен жасалған щеткасы мен шөміші бар тазалау жинағы күнделікті қолдануға арналған. Тығыз полиэтиленнен жасалған үлпілдек қылшықтар, эргономикалық тұтқалар және жеңіл конструкция тазалауды ыңғайлы етеді.Артықшылықтарыыңғайлы қолдану — дәстүрлі жинақтардан айырмашылығы, щеткасы бар шөміштің ұзын тұтқалары бар, сондықтан тазалау кезінде үнемі еңкейіп тұрудың қажеті жоқ.Жеңіл салмағы 475 г — жинақ жеңіл, бірақ берік полипропиленнен жасалған.Ықшамдылық — шөміш пен щетканың тұтқаларын сақтау аймағында орынды үнемдеу үшін оңай ажыратуға болады.Жеңіл күтім — щетка мен шөмішті пайдаланғаннан кейін сумен шаю жеткілікті, жуғыш заттарды қолдануға рұқсат етіледі.Әмбебаптылық — жиынтықпен үй-жайларды сыртынан да, ішінен де тазалауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 475 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 740 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №946 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Инженерлік сертификаттау және сынақ орталығы |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№946.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | полипропилен, полиэтилен |
| Қылшық материалы | РЕТ |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800082664 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

