
Әмбебап мұз аяқ киім, өлшемі L (37-42), Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 695025 әмбебап мұз табандары L өлшемі (37-42) мұзды жолдарда қауіпсіз жүруге арналған. Әрбір төсемнің алдыңғы жағында үшкір тістері бар 6 элемент бар, олар бетті мықтап ұстауды қамтамасыз етеді. Мұз аяқ киіммен құлап қалудан қорықпай серуендеуге, дүкенге баруға және жұмысқа көлікпен баруға болады.Артықшылықтары:Мұз табандары аязға төзімді резеңкеден жасалған, ол -40 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алады, сондықтан олар қатты аязда да жарылып, жарылып кетпейді.Жастықшалардың созылатын материалы жақсы созылады және оларды кез келген өлшемдегі (37-ден 42-ге дейін) аяқ киімге оңай киюге болады.Болат шыбықтар майыспайды және тозбайды, ал сүйір тістер мұзға терең еніп, адамның құлауын болдырмайды.Қаптамалардың пішіні оларды кез келген аяқ киімге, соның ішінде етікке немесе өкшелі етікке бекітуге мүмкіндік береді, сондықтан мұздан жасалған аяқ киім ерлерге де, әйелдерге де жарайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 80 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 696 - Қысқы демалысқа арналған тауарлар |
| Материал | табиғи каучук, қоспаланған болат болат |
| Өлшем | 37-42 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996202143 |
- Бағасы: 1 603 ₸

