
Ағаш көмір, брикеттелген, 1,8 кг, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1,8 кг Palisad Camping 69489 брикеттелген көмірі барбекю, гриль немесе барбекю арқылы ашық ауада пісіруге арналған. Ол классикалық ағаш көмірінің орнын басады. Брикеттелген көмір - арнайы ұнтақталған, содан кейін престелген ағаш көмірі.Артықшылықтары:Негіз ретінде 100% қайыңды пайдалану есебінен экологиялық таза.Кәдімгі ағаш көміріне қарағанда 3 есе жоғары жылу беруімен ерекшеленеді.Жанған кезде түтін шығармайды, ұшқындамайды, жағымсыз иіс шығармайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 480 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.95 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | ағаш көмірінің дәндері |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қағаз қап |
| Штрих-код | 4606800084682 |
- Бағасы: 700 ₸

