
Дөңгелек пластмасса шелек 13 л, қақпағы бар, Light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қақпағы бар 13 литрлік пластикалық дөңгелек шелек Elfe Light 92940 елде және пәтерде пайдалануға болады. Ол шаруашылық заттарын тасымалдауға және сақтауға, қоқыстарды жинауға, су жинауға және тазалауға арналған сабын ерітінділерін дайындауға өте қолайлы.Артықшылықтарыведро жоғары сапалы пластиктен жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді.Қалың тұтқасының арқасында бұйым толық жүктелген кезде де оңай тасымалданады.Шелектің жоғарғы жағындағы ойық сұйықтықтарды ақырын төгуге мүмкіндік береді.Қақпақ иістерді бөгейді, сондықтан шелек тұрмыстық қалдықтарды жинау үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 468 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 292 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.08.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НХ37.Н06349 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НХ37.Н06349.pdf |
| _пакеттегі ені | 321 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 528 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Материал | Полипропилен |
| Көлем | 13 л |
| Ерекшеліктері | С крышкой |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800068491 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

