
40 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар жеңіл киімге арналған ілгіш, 5 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 929275 жинағы әрқайсысының ұзындығы 40 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар, жеңіл киімдерді: блузкаларды, жейделерді, жазғы шалбарларды және т.б. ұқыпты сақтауды қамтамасыз ететін 5 ілгіштен тұрады. Арнайы көлденең жолақ шалбарды ілуге мүмкіндік береді. Ал иықтар мен арқалықтағы жұмсақ резеңке жабын киімнің сырғып кетуіне және ондағы қыртыстардың пайда болуына жол бермейді.Артықшылықтары:Бұйымдар болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен ерекшеленеді.Трикотаж бұйымдарды орналастыру үшін әрбір ілгіштің астыңғы кертпешінде арнайы кертпештер бар.жиынтықтағы 5 ілгіш бірнеше киім жиынтығына жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 310 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | металл с резиновым покрытием |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184289 |
- Бағасы: 880 ₸

