
40 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар жеңіл киімге арналған ілгіш, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар ұзындығы 40 см Palisad Home 929285 ілгіші жеңіл киімдерді: блузкаларды, жейделерді, жазғы шалбарларды және т.б. ұқыпты сақтау үшін қолданылады. Арнайы көлденең жолақ шалбарды ілуге мүмкіндік береді. Ал иықтар мен арқалықтағы жұмсақ резеңке жабын киімнің сырғып кетуіне және ондағы қыртыстардың пайда болуына жол бермейді.Артықшылықтары:Ілгіш болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік.Төменгі кертпеште трикотаж бұйымдарды орналастыруға арналған арнайы кертпелер бар.Кең 40 см ілгіш үлкен өлшемдегі киімдерді сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60 кг |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | металл с резиновым покрытием |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184296 |
- Бағасы: 184 ₸

