Жеңіл киімдерге арналған пластик ілгіш 39,5 см, түрлі-түсті, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 39,5 см Palisad Home 929295 түрлі-түсті пластик ілгіш жеңіл киімдерді шкафта немесе гардеробта сақтауға арналған. Оның көмегімен үтіктеуді қажет етпей-ақ заттарды мінсіз күйде ұстауға болады. Ілгіштің беті жібектен және басқа да нәзік маталардан тігілген киімдердің зақымдануын болдырмайды.Артықшылықтары:Бұйым деформацияға төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.Ілгіш белдемшелер мен белдіктердің артына белдемшелер мен көйлектерді ілу үшін арнайы ілмектермен жабдықталған, бұл олардың сырғып кетуіне жол бермейді.Бүйірлерінде аксессуарларды: белдіктерді, галстуктарды, шарфтарды және орамалдарды сақтауға арналған сақиналар бар.Көлденең жолақ жеңіл шалбарды ілгішке қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 24 кг |
| Ұзындығы | 39.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _пакеттегі ені | 158.5 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | цветная |
| Штрих-код | 4606800084811 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

