
Сырт киімге арналған 45 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар металл ілгіш, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл ілгіш Palisad Home 929265 резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар, 45 см, сыртқы киімді сақтауға арналған. Шалбарды штангаға ұқыпты сақтауға болады. Ілгіштегі арнайы жабын заттардың сырғып кетуіне және мыжылуына жол бермейді.Артықшылықтары:Ілгіш берік болаттан жасалған, сондықтан киімнің салмағынан деформацияланбайды және ұзақ қызмет етуге арналған.Қалыңдатылған ілгіштер заттардың созылуына жол бермейді.Ұзындығы 45 см болғандықтан ілгіш үлкен өлшемді заттарға жарайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 140 кг |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | металл с резиновым покрытием |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184272 |
- Бағасы: 486 ₸

