
"PIRANHA" Ағашқа арналған қол ара, 300 мм, 7 TPI, 3D-тіс, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм қалақшасы бар, 3D қайрауы бар қыздырылған тістері және 7 TPI қадамы бар, 2 компонентті тұтқасы бар Gross PIRANHA 24122 ағаш арасы ағаш, МДФ, ДСП, ДВП, ламинатты, сондай-ақ полистиролды, полиуретанды және басқа да пластмассаларды кесу үшін қолданылады. материалдар. Бойлық және көлденең аралау үшін жарамды. Тістердің әмбебап 7 TPI қадамы бар, сондықтан темір аралау кең ауқымды тапсырмаларды орындауға жарамды. Тістерді үш жақты қайрау ең жоғары өнімділік пен жоғары сапалы аралауды қамтамасыз етеді. Темір аралау ағаш ұстасы мен ағаш ұстасына арналған, жөндеу кезінде пайдалы және күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары:Кенеп жоғары беріктік сипаттамаларына ие жапондық СК-5 болаттан жасалған.Тістер жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, бұл жұмыс бөлігінің тозуға төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді.Тістерді биіктігінің 2/3 бөлігіне қатайту қатты ағашты өңдеу кезінде олардың сыну мүмкіндігін азайтады.Кенепте коррозиядан қорғау үшін полимерлі жабын қолданылады.Тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Эргономикалық пішіні мен ойық бетінің арқасында тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, қарқынды жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Құрал Тайвань зауытында барлық технологиялық талаптарға сай жасалған, бұл оның сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.431 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | бойлық және көлденең кесуге арналған |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 7 TPI |
| Штрих-код | 4044996184173 |
- Бағасы: 5 853 ₸

