
"PIRANHA" Ағашқа арналған қол ара, 300 мм, 11 TPI, 3D-тіс, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 24123 ағаш арасы, ұзындығы 300 мм қалақшасы, 3D қайрауы бар қыздырылған тістері және 11 TPI қадамы, 2 компонентті тұтқасы бар, ағаштан, ДСП, ДВП, МДФ және ламинаттан, сондай-ақ пластмассадан жасалған дайындамаларды кесуге арналған. полистирол және полиуретан сияқты материалдар. Бойлық және көлденең кесулерді шығара алады. 11 TPI қадамы бар жұқа тістер дәл және таза кесуге мүмкіндік береді. Темір аралау тістердің үш қырлы қайрауының арқасында жоғары өнімділікке ие. Құрал ағаш ұсталығында қолданылады.Артықшылықтары:Кенеп жоғары беріктік сипаттамаларына ие жапондық СК-5 болаттан жасалған.Тістер жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, бұл жұмыс бөлігінің тозуға төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді.Тістерді биіктігінің 2/3 бөлігіне қатайту қатты ағашты өңдеу кезінде олардың сыну мүмкіндігін азайтады.Кенепте коррозиядан қорғау үшін полимерлі жабын қолданылады.Тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Эргономикалық пішіні мен ойық бетінің арқасында тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, қарқынды жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Құрал Тайвань зауытында барлық технологиялық талаптарға сай жасалған, бұл оның сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.381 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | бойлық және көлденең кесуге арналған |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11 TPI |
| Штрих-код | 4044996184180 |
- Бағасы: 5 901 ₸

