
Бензинді қайшы DTS-43, 43 см3, алмалы-салмалы штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
43 cc қозғалтқышы және бір бөліктен тұратын штангасы бар Denzel DTS-43 962135 бензин триммері 2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізіледі. Балық аулау сызығының күшейтілген катушкасы жұмсақ шөптерді шабуға арналған, ал үш жүзді пышақ қалың бұталарды, көпжылдық арамшөптерді, жас бұталарды және қалың сабақты өсімдіктерді бақылауға арналған. Өткізу жолының балық аулау сызығымен ені 42 см, пышақпен — 25,5 см, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Қуаты 2,5 а.к. Екі тактілі бензин қозғалтқышы қойылған міндеттерді тиімді шешуді және толық дербестікті қамтамасыз етеді. Сіз бақшаның ең шалғай аудандарында да электрмен жабдықтау желісінің болуына алаңдамай жұмыс істей аласыз. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік — сенімді беріліс қорабы, хромдалған цилиндрлі қозғалтқыш және берік ілінісу триммердің тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Easy Start жеңіл іске қосу жүйесі — стартер кабелі оңай және жұлқымай тартылады, бұл жұмысты бастауды жеңілдетеді. Оңай қосу — жанармай құюға арналған праймер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді, сондықтан триммерді ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де қосу оңай болады. Кездейсоқ іске қосудан қорғау — газ триггерінің құлпы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, триммердің абайсызда қосылуына жол бермейді. Шаршамай—ақ ыңғайлы жұмыс - бір иықты аспа жүйесі бензотриммердің салмағын қайта бөледі, ал жамбастың жұмсақ қорғанысы діріл деңгейін төмендетуге және соққыларды болдырмауға мүмкіндік береді. Қауіпсіз пайдалану — қондырғыны жабатын берік қаптама пайдаланушыны ұшатын шөптен, кірден және ұсақ тастардан қорғайды. Желіні оңай жаңарту — қозғалтқыштың айналу жиілігін төмендетпей, жартылай автоматты катушканы жерге аздап соғу жеткілікті, бұл жұмысты тезірек орындауға мүмкіндік береді. Қаптаманың алжапқышындағы арнайы пышақ — сызықтың ұштары қажетті ұзындыққа кесіледі, бұл қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Эргономика — велосипед түріндегі тұтқалар қолдардың дұрыс орналасуын қамтамасыз етеді, бұл қайшымен жұмыс істеуді ыңғайлы етеді. Жұмысқа жылдам дайындалу — газ триммері штангаға орнатылған беріліс қорабымен және ілінісу корпусымен бірге жеткізіледі. Жинақтағы ыңғайлы дозатор — отын қоспасын дайындауға арналған ыдысты бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Зауыттық ақауға 3 жыл кепілдік — құралдың сапасы мен сенімділігін өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.02193-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперттік одақ" ЖШҚ БК |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/962135.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА96.В.02193-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 49 520 ₸

