
Бензинді қайшы DTS-43S, 43 см3, айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қозғалтқышы 43 текше метр болатын Denzel DTS-43S 962145 бензин триммері. см және ажыратқыш штангасы (2 бөліктен тұрады), кез келген тығыздықтағы шөптерді шабу, көгалдардың жиектерін тегістеу, қалың сабақтары бар арамшөптер мен өсімдіктерден құтылу үшін қолданылады. Ол екі кескіш құралмен жабдықталған — балық аулау сызығы бар күшейтілген катушка және үш жүзді болат пышақ. Шөп шабу сызығының ені 42 см, ал пышақпен 25,5 см, сондықтан қайшы жоғары өнімділікпен сипатталады. Қуаты 2,5 а.к. Екі тактілі бензин қозғалтқышы қойылған міндеттерді тиімді шешуді және толық дербестікті қамтамасыз етеді. Сіз бақшаның ең шалғай аудандарында да электрмен жабдықтау желісінің болуына алаңдамай жұмыс істей аласыз. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік — сенімді беріліс қорабы, хромдалған цилиндрлі қозғалтқыш және берік ілінісу триммердің тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Easy Start жеңіл іске қосу жүйесі — стартер кабелі оңай және жұлқымай тартылады, бұл жұмысты бастауды жеңілдетеді. Оңай қосу — жанармай құюға арналған праймер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді, сондықтан триммерді ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де қосу оңай болады. Кездейсоқ іске қосудан қорғау — газ триггерінің құлпы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, триммердің абайсызда қосылуына жол бермейді. Шаршамай—ақ ыңғайлы жұмыс - бір иықты аспа жүйесі бензотриммердің салмағын қайта бөледі, ал жамбастың жұмсақ қорғанысы діріл деңгейін төмендетуге және соққыларды болдырмауға мүмкіндік береді. Қауіпсіз пайдалану — қондырғыны жабатын берік қаптама пайдаланушыны ұшатын шөптен, кірден және ұсақ тастардан қорғайды. Желіні оңай жаңарту — қозғалтқыштың айналу жиілігін төмендетпей, жартылай автоматты катушканы жерге аздап соғу жеткілікті, бұл жұмысты тезірек орындауға мүмкіндік береді. Қаптаманың алжапқышындағы арнайы пышақ — сызықтың ұштары қажетті ұзындыққа кесіледі, бұл қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Эргономика — велосипед түріндегі тұтқалар қолдардың дұрыс орналасуын қамтамасыз етеді, бұл қайшымен жұмыс істеуді ыңғайлы етеді. Жұмысқа жылдам дайындалу — газ триммері штангаға орнатылған беріліс қорабымен және ілінісу корпусымен бірге жеткізіледі. Жиналмалы штанга — триммер сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жинақтағы ыңғайлы дозатор — отын қоспасын дайындауға арналған ыдысты бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Зауыттық ақауға 3 жыл кепілдік — құралдың сапасы мен сенімділігін өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.02193-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперттік одақ" ЖШҚ БК |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/962145.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА96.В.02193-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 865 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 45 252 ₸

