
Бақша электр ұсақтағышы ECS-2500, 2500 Вт, 45 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 2500 Вт Denzel ECS-2500 59701 бақша электр ұсақтағышы диаметрі 45 мм-ге дейінгі бұтақтарды, жапырақтарды, шабылған өсімдіктерді жоюға арналған. Бақшада немесе саяжайда таптырмас көмекшіге айналады, жеке учаскеде тәртіпті сақтауға мүмкіндік береді. Кескіш элементтердің айналу жылдамдығы минутына 4100 айналымды құрайды, бұл қойылған міндеттерді жылдам шешуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Сенімділік — мыспен қапталған ұсақтағыш қозғалтқышы қызып кетуден және шамадан тыс жүктемелерден қорғалған. Қауіпсіздік — арнайы ажыратқыш қақпақ көтерілген кезде қозғалтқыштың кездейсоқ қосылуына жол бермейді. Жоғары кесу жүйесінің ресурсы — қос қалақшалар қаттылығы кемінде 56 HRC жоғары берік болаттан жасалған және тұрақты қайрауды қажет етпейді. Қарапайым басқару элементтері — пайдаланушыға тек құрылғыны желіге қосып, іске қосу батырмасын басу қажет. Пышақтардың қосымша жинағы — ұсақтағышқа арналған пышақтардың екінші жинағы жеткізу көлеміне кіреді. Маневрлік — учаскеде ыңғайлы қозғалу үшін ұсақтағыш дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Шөп жинағыштың көлемі | 50 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 620 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45720 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01788-22 |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/59701.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.НА96.В.01788-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 597-Бақша ұсақтағыштары |
| Қуат | 2,5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шөп жинағыштың түрі | сумка |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996190891 |
- Бағасы: 67 570 ₸

