Пресске арналған гидравликалық сорғы 52301 күші 12 т Stels
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 485 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ628 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ628.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 74 Мпа |
| Максималды күш | 12 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193106 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

