Баспаға арналған гидравликалық цилиндр арт. 52303, 52314, күші 20 т Stels
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 455 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Максималды күш | 20 т |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өзек жүрісі | 185 мм |
| Штрих-код | 4044996193083 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

