
Ауа компрессоры DC1500L/50, 1,5 кВТ, 50 л, 210 л/мин MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 1,5 кВТ және өнімділігі 210 л/мин, қабылдағышы 50 л болатын MTX DC1500L/50 58004 ауа компрессоры пневматикалық жабдықты тұрмыстық жағдайда сығылған атмосфералық ауамен қамтамасыз етуге арналған. Гаражда, саяжайда құрылыс және жөндеу жұмыстарына қолданылады және кілт, бүріккіш пистолет, степлер, үрлеу пистолеті сияқты пневматикалық құралдармен үйлесімді. Компрессор максималды жүктеме кезінде минутына 210 литрге дейін сығылған ауаны жеткізуге қабілетті.Артықшылықтарықауіпсіздік — қызып кетуден қорғау жүйесі авариялық жағдайлардың туындауын болдырмайды, сақтандырғыш клапан ресивердегі қысымның жоғарылауына жол бермейді.Жоғары ресурс — цилиндр блогы шойыннан жасалған, бұл компрессордың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қысым қосқышы — компрессордың өнімділігі қозғалтқышты мезгіл-мезгіл тоқтату және кейіннен автоматты режимде іске қосу арқылы қажетті деңгейде сақталады.Манометрмен жабдықтау — бұл құрылғы ресивердегі сығылған ауаның қысымын бақылау үшін қолданылады.Жұмысқа оңай дайындалу — жылдам ажыратылатын қосқыш пневматикалық жабдықтың оңай қосылуын қамтамасыз етеді.Ұтқырлық — ыңғайлы қозғалу үшін компрессор дөңгелектермен және сырғанамайтын тұтқамен жабдықталған.Шу мен дірілдің төмен деңгейі — арнайы амортизаторлар тербелістерді азайтады, дыбыс қуатының мәні 93 дБ құрайды.Жұмысқа дайындық — жиынтыққа бекіткіші бар дөңгелектер мен діріл тірегі, ауа сүзгісі, тыныс алу түтігі және DAA100 маркалы компрессорлық минералды май (250 мл) кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 22.7 кг |
| Ресивер көлемі | 50 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА02.В.97164-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58003-58004.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА02.В.97164-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 660 мм |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Өнімділік | 210 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

