
Компрессор ауа белдік жетегі КР2500/80, 2,5 кВТ, 80 литр, 420 л/мин МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр қозғалтқышынан белдік жетегі бар, қуаты 2,5 кВТ және өнімділігі 420 л/мин, сыйымдылығы 80 литрлік қабылдағышы бар MTX KR2500/80 58047 ауа компрессоры пневматикалық құралдарға сығылған атмосфералық ауаны беру үшін қолданылады. Оған кілт, бұрғы, степлер, бүріккіш пистолет, үрлеу пистолеті және т.б. қосуға болады.Артықшылықтарықауіпсіздік — шамадан тыс жүктемеден қорғау болдырмауға мүмкіндік береді төтенше жағдайлар.Қорғаныс клапаны — қабылдағыштағы рұқсат етілген максималды қысымнан асып кетуге жол берілмейді.Қысым қосқышы — қозғалтқышты мезгіл-мезгіл тоқтату/іске қосу арқылы жұмысты автоматты түрде реттеу тұрақты өнімділікті сақтауға мүмкіндік береді.Жоғары ресурс — шойын цилиндр блогы компрессордың қызмет ету мерзімін ұзартады.Май картерінің ұлғайтылған сыйымдылығы — ауа компрессорының барлық бөлшектері жеткілікті майлаумен қамтамасыз етілген.Екі манометрмен жабдықтау — құрылғылар ауа жинағыштағы және пневматикалық магистральдағы сығылған ауаның қысымын бақылауға мүмкіндік береді.Жұмысқа оңай дайындалу — жылдам босату қосқышының көмегімен пневматикалық жабдықты қосу оңай.Ұтқырлық — ыңғайлы қозғалу үшін компрессор дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған.Шудың төмен деңгейі — дыбыс қуатының мәні 95 дБ аспайды.Жұмысқа дайын — бекіткіштер жинағы, доңғалақтар, желдеткіш және DAA100 маркалы компрессорлық минералды май (500 мл) жеткізу көлеміне кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МТХ |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 53.8 кг |
| Ресивер көлемі | 80 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 390 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА02.В.97164-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58047.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА02.В.97164-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 1170 мм |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 2.5 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Өнімділік | 420 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
- Бағасы: 190 210 ₸

