
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 245 х 310 х 770 - 970 мм, алюминий телескопиялық тұтқа, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 245 x 310 x 770-970 мм, алюминий телескопиялық тұтқасы бар Palisad 615003 пластик күрек қарды тазалауға арналған. Оның көмегімен елдегі немесе гараждағы жолдар мен подъездерді тазалау оңай болады. Жеңіл салмағы 730 г шаршамай-ақ ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Ал телескопиялық тұтқаның арқасында 770-970 мм диапазонында пайдаланушының биіктігіне сәйкес ұзындықты таңдауға болады.Артықшылықтары Шөміш жасалған соққыға және аязға төзімді полипропиленге байланысты күректі -50 °C дейінгі температурада пайдалануға болады.Күрек қардың көп мөлшерін ұстайтын және тиімдірек жұмыс істеуге көмектесетін терең шөмішпен жабдықталған.Шөміштегі алюминий жиегі оның сынуға және зақымдануға төзімділігін арттырады, сондықтан күрекпен қатты қыртыс пен қалың қарды кетіруге болады.Қаттылықтар шөмішке жүктемелерге төзімділік береді.Биік ернеулер қардың түсуіне жол бермейді және оны қажетті жерге жеткізуге мүмкіндік береді.Сабақ анодталған алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан ол коррозиядан сенімді қорғалған және сынуға төзімділігі жоғары.Жеңіл салмағының арқасында сабы күректің құрылымын ауырлатпайды.Күректі көліктің жүксалғышына қоюға болады, ол сақтау орнында көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 245 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 310 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 28 мм |
| Ұзындығы | 770 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Құрылым | Телескопиялық |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Максималды ұзындық | 970 м |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Ерекшеліктері | телескопиялық тұтқа |
| Тұтқаны жабу | анодтау |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | серый |
| Шөміштің түсі | сұр |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Шөміштің ені | 245 мм |
| Штрих-код | 4044996186610 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

