
Пластмассадан жасалған құрылыс шелегі 16 л, соққыға төзімді, резеңкеленген сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 16 л Matrix 81463 пластмасса құрылыс шелегі құрылыс және әрлеу жұмыстары үшін пайдаланылады. Онда ерітінділерді илеуге, сұйық және сусымалы материалдарды сақтауға және тасымалдауға болады. Шелектің ішкі жағындағы өлшеуіш шкаласы ерітіндінің қажетті мөлшерін өлшеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыжоғары механикалық кернеулерге төзімді, өйткені беріктік, жеңілдік және серпімділіктің оңтайлы үйлесімімен сипатталатын жоғары сапалы шикізаттан жасалған.Жеткілікті төмен температурада пайдалану үшін қолайлы.Әр түрлі құрылыс қоспалары мен ерітінділерімен жұмыс істеуге өте жақсы бейімделген, олардың қалдықтарын ыдыстың қабырғасынан оңай тазартуға болады.Резеңкеленген металл тұтқасының арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 263 мм |
| Ұзындығы | 375 мм |
| Ені | 375 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 263 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №5043 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№5043.pdf |
| _пакеттегі ені | 375 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 644 кг |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 365 мм |
| Материал | Вторичный полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 16 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800085566 |
- Бағасы: 1 393 ₸

