
Соғылған балта, жиынтықта, 1200/1550 г, ағаш балта, 500 мм, Б3 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балта 45 болаттан жасалған. Құралдың балтасы қатты қатты ағаштан жасалған. Балтамен салмағы 1550 г. Жиынтықтағы жалпы ұзындығы 500 мм құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.665 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2396 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО «РУСКОМСЕРТ» |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2396.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жайманың салмағы | 1200 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | цветной стикер |
| Штрих-код | 4606800088642 |
- Бағасы: 3 954 ₸

