
Соғылған колун, жиынтықта, 1700/2050 г, ағаш балта, 600 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіш 45 болаттан жасалған. Құралдың балтасы қатты қатты ағаштан жасалған. Бөлгіш отын жару үшін қолданылады. Балтамен салмағы 2050 г. Жиынтықтағы жалпы ұзындығы 600 мм құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 2.07 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2396 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО «РУСКОМСЕРТ» |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2396.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жайманың салмағы | 1700 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | цветной стикер |
| Штрих-код | 4606800088666 |
- Бағасы: 6 049 ₸

