
Соғылған балта, жиынтықта, 800/1050 г, ағаш балта, 400 мм, Б2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балта 45 болаттан жасалған. Құралдың балтасы қатты қатты ағаштан жасалған. Балтамен салмағы 1050 г. Жиынтықтағы жалпы ұзындығы 400 мм құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.073 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2396 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО «РУСКОМСЕРТ» |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2396.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жайманың салмағы | 800 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | цветной стикер |
| Штрих-код | 4606800088635 |
- Бағасы: 3 399 ₸

