
Пневматикалық бұрыштық тегістеуіш AG125, 11000 айн/мин, 125 мм, 186 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel AG125 57477 пневматикалық бұрыштық тегістеуіш 125 мм-ге дейінгі дискілермен әртүрлі материалдарды тегістеу және аршу үшін қолданылады. Айналу жиілігі 11000 айн/мин ауаның орташа шығыны 186 л/мин жоғары өнімділік пен жұмыс жылдамдығын қамтамасыз етеді. Құрал құрылыс алаңдарында, дәнекерлеу және арматура цехтарында, автосервистерде кәсіби қолдану үшін оңтайлы болып табылады. Редуктордың оңтайлы жылдамдығы беттерді тез және тиімді өңдеуге мүмкіндік береді. АЖМ 6,3 бар қысымда жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны орта есеппен 200 л/мин аспайды. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы. Артықшылықтары: Төзімділік — коррозияға төзімді алюминий қорытпасынан және берік болаттан жасалған корпус механикалық зақымданудан қорықпайды. Қауіпсіздік — іске қосу пернесі кездейсоқ қосылудан сақтандырғышпен жабдықталған, ал металл қаптама ұшқындар мен шаңның шебер мен жұмыс элементтеріне түсуіне жол бермейді. Алмалы—салмалы бүйір тұтқа - әртүрлі бұрыштардағы жұмыс қойылған міндеттерді анағұрлым сапалы шешуді қамтамасыз етеді. Жеткізудің толық жиынтығы — диск пен фитингті орнатуға арналған кілттер жиынтығын бөлек сатып алудың қажеті жоқ 3 жылдық кепілдік — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 141.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05095-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05095-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 240 х 100 х 141,5 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Қосылатын ШКМ дискінің диаметрі | 125 мм |
| Жинақтау | углошлифовальная машина, штуцер, набор ключей, рукоятка |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
- Бағасы: 24 460 ₸

