
Ауаны дайындау блогы реттегіш-сүзгі-майлағыш FLR1500, 10 бар, 1500 л/мин, 1/4" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауаны дайындау блогы (реттегіш-сүзгі-майлағыш) Denzel FLR1500 57469 максималды өткізу қабілеті 1500 л/мин, қосылатын өлшемі 1/4 дюйм, 10 бардан аспайтын қысыммен жұмыс істеуге арналған. Сығылған ауаны судан және зиянды қоспалардан, өлшемі 40 мкм-ге дейінгі қатты бөлшектерден тазарту үшін, пневматикалық құралдарды ауаға майлау үшін қолданылады. Әртүрлі мақсаттағы пневматикалық құрылғылардағы қысымды берілген деңгейде реттеуге және ұстап тұруға мүмкіндік береді. Құрылғы пневматикалық құралдың қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Сүзгінің сыйымдылығы 15 мл, майлаушы — 25 мл.Артықшылықтары:Майлағышты оңай орнату — реттеу бұрандасы жалғанған құралдың түріне назар аудара отырып, сығылған ауа ағынына май беруді өлшеуге мүмкіндік береді.Кірістірілген оператор—манометр анық екі түсті шкала мен екі өлшем бірлігінің (шаршы метрге барлар/фунттар, Psi) арқасында көрсеткіштерді жылдам түсіре алады.Қабырғаға ыңғайлы орнату — тіпті жаңадан бастаған шебер блокты орнатуды жеңе алады.3 жыл кепілдік — құрылғының сапасын өндіруші растаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 92 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 182 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.27047-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.27047-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 54 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 182 х 54 х 92 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Жинақтау | фильтр влагоотделитель-лубрикатор |
| Максималды өткізу қабілеттілігі | 1500 л/мин |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 11 290 ₸

