
Пневматикалық тойтарма PR4, 2,4-4,8 мм Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 279 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05167-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05167-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 164 х 79 х 270 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Жинақтау | тойтарғыш, штуцер, тойтармаға арналған 4 қондырма, кілттер мен тығыздағыштар жиынтығы |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 24 659 ₸

