
Электр отын бөлгіші ELS7T-52, 2300 Вт, бөліну күші 7т, макс. бөрененің өлшемдері D250 x 520 мм Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 480 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00904-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00904-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 1000 х 310 х 480 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 969-Электрлі ағаш бөлгіштер |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Жинақтау | ағаш бөлгіш |
| Қуат | 2300 Вт |
| Желінің кернеуі | 230В/50Гц |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 167 178 ₸

