
Пневматикалық балға НР4500 + саптамалар жинағы, 113 л/мин, 4500 уд/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саптамалар жинағы бар Denzel HP4500 57468 пневматикалық балғасы сығылған ауаның орташа шығыны 113 л/мин болғанда 4500 соққы/мин өнімділікті қамтамасыз етеді. Кірпішті, тасты, бетонды соққы әсерінен бұзуға және өңдеуге арналған. Сығылған ауаның энергиясын әртүрлі конфигурациядағы ауыстырылатын саптамалардың кері қозғалысына түрлендіру арқылы құрал тегістеу, тойтару, кесу, бетонды, асфальтты және т.б. ұсақтау сияқты жұмыстардың тиімділігін айтарлықтай арттырады.Балға 6,3 бар қысымда жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны орта есеппен 200 л/мин аспайды. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы.Артықшылықтары:Жинақылық қуатпен үйлеседі — пневматикалық балғалардың қарапайым өлшемдерімен ол 4,8 Дж соққы энергиясына ие, бұл 1 кВТ-тан жоғары перфораторлармен салыстыруға болады.Жабдықты кілтсіз ауыстыру — жұмысқа дайындалу және тапсырмалар арасында ауысу көп уақытты қажет етпейді.Ұқыпты және дәл жұмыс — қуат реттегіші өңделетін беттің түріне бейімделуге мүмкіндік береді.Эргономикалық тұтқа — құралдың сенімді және ыңғайлы ұстағышы шаршамай-ақ ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.Жиынтықта қажеттінің бәрі — пневматикалық балға құрал-саймандар жинағы (4 дана), май құтысы, фитинг және серіппелі ұстағыш бар ыңғайлы қорапта келеді.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 193 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05061-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05061-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 300 х 70 х 193 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Жинақтау | молоток, штуцер, кейс, 4 насадки, масленка, пружина-держатель |
| Өнімділік | 4500 уд/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 10 900 ₸

