
Күшейтілген пневмотрехт RP100, 1/2", 160 айн/мин, 100 Нм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған пневматикалық крекер Denzel RP100 57475, 160 айн/мин, 1/2 дюймдік шаршы ілгегі бар, бекіткіштерді бұрауға және бұруға арналған. 100 Нм айналу моменті айналуды бірқалыпты реттеумен бірге шағын бекіткіштермен зақымдану қаупінсіз ұқыпты жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ратчетті тұрмыста немесе өнеркәсіпте қолдану шебердің уақыты мен күшін үнемдеуге мүмкіндік береді.Пневмогайковер 6,3 бар қысымда жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны орта есеппен 200 л/мин аспайды. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы.Артықшылықтары:Ойластырылған дизайн — кең іске қосу пернесі және тар резеңкеленген корпус жұмысты ыңғайлы етеді.Ықшамдылық — пневматикалық ысырманы пайдалану әсіресе жету қиын жерлерде жұмыс істегенде өзекті.Болттар мен гайкалардың оңай босатылуы — ысырманың жоғарғы жағындағы кері түйме оңға немесе солға бұрылу бағытын таңдауға мүмкіндік береді.Жиынтықтағы жалғағыш — келте құбырды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 204 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 217 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05132-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05132-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 72 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 217 х 72 х 204 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Жинақтау | ысырма, штуцер |
| Максималды айналу моменті | 100 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 14 650 ₸

