
Пневматикалық бұрғы PD500, 500 айн/мин, 114 л/мин, 13 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1,5-13 мм кілт патроны бар Denzel PD500 57478 пневматикалық бұрғы 500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істейді, сығылған ауаның орташа шығыны 114 л/мин. Ағаш, металл және пластмасса тесіктерін бұрғылауға, бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған. Ол сондай-ақ арнайы жабдықты пайдалана отырып, беттерді тазалауға жарамды. Сенімді кілт патроны әртүрлі диаметрлі бұрғыларды пайдалануға мүмкіндік береді.Бұрғы 6,3 бар қысымда жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны орта есеппен 200 л/мин аспайды. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы.Артықшылықтары:Ыңғайлы пайдалану — ықшам резеңкеленген корпус жұмыстарды жету қиын жерлерде орындауға мүмкіндік береді.Сенімді ұстағыш — эргономикалық тұтқа сырғымайтын материалмен қапталған, бұл ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді және құралдың кері қайтарылуын азайтады.Қосымша шебер тұтқасы бұрғыны дәлірек орналастыру және жұмыс кезінде оның дұрыс орналаспау қаупін болдырмау үшін оны кез келген ыңғайлы күйде бұрып, бекіте алады.Реверс функциясы — бұрғыны бұрауыш ретінде қосымша пайдалануға болады.Жабдықтаудың толық жиынтығы — штуцер және патронға арналған кілт аспаппен бірге беріледі.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| патрон түрі | Негізгі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 232 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05095-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05095-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 61 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 232 х 61 х 160 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Жинақтау | дрель, штуцер, ключ для патрона, рукоятка |
| Реверстің болуы | Иә |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 19 950 ₸

