
EPG150, 150мм, 10000 айн/мин, 5мм, 160л/мин Denzel эксцентрлік тегістеу машинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
5 мм амплитудасы бар Denzel EPG150 57476 пневматикалық эксцентрлік тегістеу машинасы 160 л/мин орташа ауа ағынымен 10000 айн/мин айналу жылдамдығын дамытады. Бұл кез келген беттерді (ағаш, металл, пластмасса және т.б.) тиімді тегістеу, тазалау және тегістеу үшін жеткілікті. Диаметрі 150 мм жұмыс беті материалдың үлкен аумақтарын жылдам өңдеуге мүмкіндік береді.Орбиталық тегістеуіш 6,3 бар қысымда жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны орта есеппен 200 л/мин аспайды. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы.Артықшылықтары:Шаршамай жұмыс істеу — өз конструкциясының арқасында тегістеуіш шағын өлшемдерге және салмағы 1 кг жеңіл салмаққа ие.Ыңғайлы қосу — ұзын және кең "бастау" пернесін құралды кез келген ұстағанда басуға ыңғайлы.Айнымалы айналу жылдамдығы — машинаны тегістеу үшін де, әр түрлі тегістеу құралдарының көмегімен де, беттерді жылтырату үшін де қолдануға болады.Шаңды кетіру жүйесі — жеткізу көлеміне тегістелген материалды шығаруға арналған шлангісі бар шаң жинағыш қап кіреді.Ұқыпты нәтиже — корпустың төмен діріліне байланысты орбиталық тегістеуіш өңделетін бетке азырақ айналмалы сызаттар қалдырады.Арматура мен кілт кіреді — оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Ілмекпен бекіту — тегістеу дөңгелектері бірнеше секундта ауыстырылады.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 181.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05063-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05063-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 250 х 130 х 181,5 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Жинақтау | эксцентрлік тегістеуіш, фитинг, кілт, шаң жинағыш, шаң жинағыш шланг |
| Дискінің қону диаметрі | 150 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
- Бағасы: 21 300 ₸

