
Соққылы пневмогайковерт IW860, 1/2", 7000 айн/мин, 868 Нм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік патроны бар Denzel IW860 57472, 868 Нм пневматикалық соққы кілті гайкалар мен болттарды жылдам бұрау/бұрап алу үшін жеткілікті 7000 айн/мин жылдамдыққа жетеді. Пневматикалық қозғалтқыш үзіліссіз жұмыс істей алады, сондықтан құрал автокөлік жөндеу шеберханалары мен құрастыру цехтары үшін жарамды. Twin Hammer соққы механизмі тот басқан бекіткіштерді де өңдеуге және жоғары кернеулі жіптермен күрделі тапсырмаларды шешуге көмектеседі.Пневмогайковер 6,3 бар қысымда жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны орта есеппен 480 л/мин аспайды. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы.Артықшылықтары:10 режим (5 алға + 5 артқа) — бекіткіштерді бұрап алуға, сол жақ жіппен жұмыс істеуге және қолданылатын күшті дәл таңдауға болады.Төзімділік — соққыға төзімді корпус механикалық кернеулерге төзімді.Эргономикалық резеңкеленген тұтқа — пневмогайковерт қолға сырғып кетпейді, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.Жеңіл салмағы 2,8 кг — құрал бір қолмен жұмыс істеуге арналған, оны ұзақ уақыт бойы салмақта ұстауға ыңғайлы.Жиынтықтағы жалғағыш — келте құбырды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 217 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 204 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05168-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05168-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 71 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 204 х 71 х 217 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 6.3 атм |
| Жинақтау | гайковерт, штуцер |
| Максималды айналу моменті | 868 Нм |
| Реверстің болуы | Иә |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 5 вперед/ 5 назад |
- Бағасы: 39 330 ₸

