
Ереже алюминийден жасалған "Трапеция", 1 қаттылық қабырғасы, L-1,7 м Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Трапеция" бір қабырғалы ережелер қатарындағы жаңа өлшемдер (1,2 м және 1,7 м) Ресей Федерациясының нарығындағы жаңалық болып табылады, олар қабырғаларды тегістеу кезінде шеберлердің жұмысын айтарлықтай жеңілдетеді, ережені қажетті ұзындыққа кесу қажеттілігін болдырмайды. . Алюминий ережесі сылақ жұмыстарында ерітіндіні өңделетін бетке жылдам және тиімді тарату үшін, сондай-ақ сылақ қабаттарын тік және көлденең күйде тегістеу үшін қолданылады. Қолданылатын материал алюминий, ерекше беріктігімен ерекшеленеді, соның арқасында ереже деформациялар мен коррозиядан сенімді қорғалған, бұл құралды төзімді етеді. Жеңіл алюминий қорытпасынан жасалған, салмағы аз. Профиль жоғары бұралу және иілу жүктемелеріне төтеп бере алады. Қосымша қаттылыққа қаттылық қабырғасының болуы арқылы қол жеткізіледі. Бойлық ойық беріктік сипаттамаларын арттырады және ұстауды ыңғайлы етеді. Ерітіндіні тезірек кесуге арналған сүйір жиек. Ыңғайлы және функционалды құрылым.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.925 кг |
| Ұзындығы | 1.7 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Правила |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 896-Правила |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Нысан | Трапеция |
| Штрих-код | 4606800089410 |
- Бағасы: 2 343 ₸

