
Резеңке тығыздағыш, 12 м, "D" профилі, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88910 ұзындығы 12 м қоңыр резеңке тығыздағыш, "D" профилі сызбалар мен тербелістерді болдырмау, ылғал мен шаңнан қорғау, жылу мен дыбыс оқшаулауын тиімді жасау үшін терезе мен есік блоктарын тығыздау және тығыздау үшін арналған. Бұйым энергетикалық және экономикалық шығындарды төмендетеді. D 9 x 8 мм профиль 3-7 мм өлшемді ойықтар үшін жарамды.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫЕРРМ тозуға төзімді көбік резеңкеден жасалған.Сығылғаннан кейін пішінін оңай қалпына келтіреді, қатпайды.Температураның үлкен ауытқуларына төтеп бере алады.Жоғары адгезиясы бар жабысқақ қабатты кеуіп кетуден қорғауға арналған қағаз төсемі бар.Ұзақ қызмет ету мерзіміне есептелген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 12 м |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996198392 |
- Бағасы: 1 378 ₸

