
Резеңке тығыздағыш, 24 м, "D" профилі, ақ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 24 м Sibrtech 88903 ақ резеңке тығыздағыш, "D" профилі сызбалар мен тербелістерді болдырмау, ылғал мен шаңнан қорғау, тиімді жылу және дыбыс оқшаулауын жасау үшін терезе мен есік блоктарын тығыздау және тығыздау үшін арналған. Бұйым энергетикалық және экономикалық шығындарды төмендетеді. D 9 x 8 мм профиль 3-7 мм өлшемді ойықтар үшін жарамды.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫЕРРМ тозуға төзімді көбік резеңкеден жасалған.Сығылғаннан кейін пішінін оңай қалпына келтіреді, қатпайды.Жоғары адгезиясы бар жабысқақ қабатты кеуіп кетуден қорғауға арналған қағаз төсемі бар.Ұзақ қызмет ету мерзіміне есептелген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 24 м |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.428 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Профиль | D |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996198323 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

