
Жылу шымылдығы ТС-6000 (тепловентилятор), 230 В, 3 режим, 3000/6000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік жылу шымылдығы (желдеткіш жылытқыш) Сибртех ТС-6000 96442 әртүрлі климаттық аймақтарды бөлуге мүмкіндік беретін, мысалы, ішкі ауаны сырттағы ауадан бөлуге мүмкіндік беретін тар бағытты ауа ағынын жасайды. Қыста ол сызбаларды өңдеуге және бөлмені суық ауадан қорғауға көмектеседі, ал жазда кондиционері бар бөлмені салқын ұстайды.Ауа-жылу шымылдығы терезе немесе есік ойықтарының үстіне орнатылады және 780 м3/сағ өнімділікті қамтамасыз етеді. 220 В желісінен қуат алады, сондықтан үйде қолдануға жарамды. Бейтарап стильде жасалған, ол кез келген интерьерде керемет көрінеді.Артықшылықтары:3 жұмыс режимі — қыздырусыз үрлеу, 3 кВТ және 6 кВТ — пердені әртүрлі мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді.Желдеткіш жылытқышы бөлмедегі қолайлы температураны ұстап қана қоймайды, сонымен қатар түтіннің, шаңның және ұсақ жәндіктердің енуіне жол бермейді.Ұзындығы 1,1 м есіктің бүкіл ені бойынша ауа пердесін жасайды.Кіріктірілген термиялық қорғаныс жабдықтың қызып кетуіне байланысты бұзылудан қорғайды.Инелі қыздырғыш элемент белгіленген температураға дейін жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді.Қашықтан басқару пульті қажетті температураны ыңғайлы және дәл орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.HB26.В.01742/21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Сертификационная компания" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96441-96442.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ26.В.01742-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 1140 x 180 x 170 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 986-Тепловые завесы |
| Жинақтау | кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық, жылу пердесі, басқару пульті |
| Максималды ток | 26,1 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 6 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | защита от перегрева, ститч нагревательный элемент, пульт управления |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 110 Вт |
| Қыздыру элементінің түрі | cтитч |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800083654 |
- Бағасы: 82 330 ₸

