
Жылу шымылдығы ТС-3000 (тепловентилятор), 230 В, 3 режим, 1500/3000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік жылу шымылдығы (желдеткіш жылытқыш) Сибртех ТС-3000 96441 әртүрлі климаттық аймақтарды бөлуге мүмкіндік беретін тар бағытты ауа ағынын жасайды, мысалы, ішкі ауаны сырттағы ауадан бөлу. Қыста ол сызбаларды өңдеуге және бөлмені суық ауадан қорғауға көмектеседі, ал жазда кондиционері бар бөлмені салқын ұстайды.Ауа-жылу шымылдығы терезе немесе есік ойықтарының үстіне орнатылады және 390 м3/сағ өнімділікті қамтамасыз етеді. 220 В желісінен қуат алады, сондықтан үйде қолдануға жарамды. Бейтарап стильде жасалған, ол кез келген интерьерде керемет көрінеді.Артықшылықтары:3 жұмыс режимі — жылусыз үрлеу, 1,5 кВТ және 3 кВТ — пердені әртүрлі мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді.Желдеткіш жылытқышы бөлмедегі қолайлы температураны ұстап қана қоймайды, сонымен қатар түтіннің, шаңның және ұсақ жәндіктердің енуіне жол бермейді.Кіріктірілген термиялық қорғаныс жабдықтың қызып кетуіне байланысты бұзылудан қорғайды.Инелі қыздырғыш элемент белгіленген температураға дейін жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.HB26.В.01742/21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Сертификационная компания" |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96441-96442.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ26.В.01742-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 660 x 205 x 140 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 986-Тепловые завесы |
| Жинақтау | руководство по эксплуатации с гарантийным талоном, тепловая завеса |
| Максималды ток | 13,05 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | защита от перегрева, ститч нагревательный элемент |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 55 Вт |
| Қыздыру элементінің түрі | cтитч |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800083647 |
- Бағасы: 35 400 ₸

