
DTFC-1200 электрлі керамикалық желдеткіш жылытқышы, 3 режим, желдеткіш, жылыту 600/1200 Вт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Керамикалық қыздыру элементі бар Denzel DTFC-1200, 96418 электрлік желдеткіш жылытқышы 12 м2 дейінгі тұрмыстық үй-жайларды жылытуға және желдетуге арналған. Ол жылдың суық мезгілінде де, жылы мезгілінде де қолайлы климаттық режимді сақтауға мүмкіндік береді. Ыңғайлы және ықшам желдеткіш жылытқыш 3 режимде жұмыс істей алады: желдету, жылы және ыстық ауамен жылыту. Сандық термостаттың көмегімен қажетті температураны реттеуге болады.Артықшылықтарықарапайым басқару элементтері — пайдаланушыға ыңғайлы болу үшін жоғарғы жағында LED дисплейі және жарық индикаторы бар панель орналасқан.Керамикалық қыздырғыш элемент — желдеткіш жылытқыш зиянды заттар шығармайды, ауаны құрғатпайды және шаңды күйдірмейді.Қауіпсіздік — қызып кетуден қорғау авариялық жағдайлардың туындауын болдырмайды.Аударылып кетуден қорғау — корпустың төменгі жағында арнайы түйме бар, ол құлаған кезде іске қосылады және желдеткіш жылытқышты өшіреді.Тербеліс режимі — бұл функция бөлмені біркелкі жылыту үшін ауа ағынының бағытын 70 градусқа дейін өзгертуге мүмкіндік береді.Ұтқырлық — желдеткіш жылытқышы қозғалысты жеңілдету үшін тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.41 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 255 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.05304/21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96418_96419.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05304-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 190 x 170 x 255 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 985-Тепловентиляторы электрические |
| Жинақтау | руководство по эксплуатации с гарантийным талоном, тепловентилятор |
| Максималды ток | 5.3 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, сандық термостат, керамикалық қыздыру элементі |
| Жылыту алаңы | 12 шаршы метрге дейін |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 6 Вт |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996197814 |
- Бағасы: 18 280 ₸

