
Құрылыс араластырғышына арналған саптамалар жинағы, 2 дана, 220х560 мм, мырышталған, шанағы HEX13// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HEX13 білігі бар құрылыс араластырғышына арналған қондырма жинағы жылдам босатылатын электрлік құрылыс араластырғыштарына жарамды. Төмен және орташа тұтқырлығы бар құрылыс қоспаларын араластыруға арналған: ерітінді, еден жабыны, дайын сылақ, цемент, бетон, эпоксидті шайырлар, тығыздағыш қосылыс, асфальтбетон, гипс және түйіршіктелген материал. - Қоспаларды жоғарыдан төменге де, төменнен жоғарыға да араластыру. Араластыру бағытын өзгерту үшін саптамаларды ауыстыру қажет. - Мырышталған жабыны бар болаттан жасалған, ол механикалық зақымға төзімділікті қамтамасыз етеді және араластырғышты сыртқы әсерлерден қорғайды. - Сенімді конструкция, пайдалану кезінде деформацияланбайды - Қоспалардың біркелкі араласуын қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 220 мм |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | құрылыс қоспалары үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шанақтың түрі | HEX13 |
| Штрих-код | 4044996196732 |
- Бағасы: 5 981 ₸

