
Мұз балта-соғылған балта 140 мм, 1,75 кг, металл сабы, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған мұз балта-Сибртех 6152455, ені 140 мм және салмағы 1,75 кг, металл тұтқасы бар балта баспалдақтарды, подъезді, гаражды және т.б. мұздан тазартуға көмектеседі. Ол қыс мезгілінде аула сыпырушылар, автокөлік жүргізушілері және жазғы тұрғындар үшін таптырмас құралға айналады. Мұз балтасын -60 °С дейінгі температурада пайдалануға болады.Артықшылықтарықақпақ соғу арқылы жасалады, бұл бүкіл құрылымның жоғары беріктігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді.Қалыңдатылған орташа көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігі жұмыстың тиімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.Ұнтақты эмальдың арқасында мұз балтасының коррозияға қарсы қорғанысына қол жеткізіледі.Сабақ қалың қабырғалы болат құбырдан жасалған, сондықтан ол қарқынды пайдалануға төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.08.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №665И |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "БЕЛОТЕСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№665И.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 22 мм |
| Ұзындығы | 1410 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -60С |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Жұмыс бөлігінің ені | 140 мм |
- Бағасы: 4 457 ₸

