
Шалбар, 97% мақта 3% спандекс, XXXL Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 270 г/м2 спандекс қосылған мақта матадан жасалған. Мақта жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді, құрамындағы спандекс матаны серпімді және тозуға төзімді етеді. Аспаптарға арналған арнайы қалталар бар. Серпімді белдік қозғалыс кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Тізелерде тізеге тағатын астарларға арналған арнайы қалталар орналасқан. Жарық шағылыстырғыш элементтер бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 740 г |
| Құрамы | хлопок 97%, спандекс 3% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.85306-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.85306-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Бел орамасы | 100 см - 104 см |
| Матаның тығыздығы | 270 г/м2 |
| Өлшем | XXXL 56-58 |
| Өсу | 184 см - 190 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет с подвесом |
| Штрих-код | 4606800083364 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

