
Кәсіби жұмыс күртеше, 97% мақта 3% спандекс, M Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 90362 кәсіби жұмыс күртешесінің өлшемі M 97% мақтадан және 3% спандекстен тұрады. Бұл композиция оның жоғары тыныс алу қасиеттерін, сондай-ақ серпімділік пен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Арнайы киім 170-176 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде пайдалануға арналған. Ластанудан, желден және жеңіл жарақаттардан тиімді қорғайды. Өнеркәсіп, құрылыс және басқа салаларда жұмыс істейтін жұмысшылар үшін қолайлы.Артықшылықтары Пиджактың 5 қалтасы бар, оның ішінде 1 жеңі бар, оған құралдар мен қажетті ұсақ-түйектерді салуға болады.Манжеттер мен етегі реттеледі, бұл күртешенің пішінге ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.Орталық сыдырмалы қақпақ жұмыс киімінің желге төзімділігін арттырады.Шағылыстырғыш элементтер нашар жарықтандыру жағдайында қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 860 г |
| Құрамы | хлопок 97%, спандекс 3% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.85306-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.85306-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Кеуде қуысы | 96 см -100 см |
| Бел орамасы | 84 см - 88 см |
| Матаның тығыздығы | 270 г/м2 |
| Өлшем | M 48-50 |
| Өсу | 170 см - 176 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет с подвесом |
| Штрих-код | 4606800083272 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

