
Жартылай комбинезон, 97% мақта, 3% спандекс, XXL Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 270 г/м2 спандекс қосылған мақта матадан жасалған. Мақта жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді, құрамындағы спандекс матаны серпімді және тозуға төзімді етеді. Аспаптарға арналған арнайы қалталар бар. Серпімді белдік қозғалыс кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Тізелерде тізеге тағатын астарларға арналған арнайы қалталар орналасқан. Ұялы телефон мен ұсақ-түйектерге арналған Velcro қалталары бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1055 г |
| Құрамы | хлопок 97%, спандекс 3% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.85306-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.85306-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Бел орамасы | 96 см - 100 см |
| Матаның тығыздығы | 270 г/м2 |
| Өлшем | XXL 52-54 |
| Өсу | 182 см - 188 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет с подвесом |
| Штрих-код | 4606800083401 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

