
Шалбар, 97% мақта 3% спандекс, M Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы жұмыс шалбары арт. 90367 М өлшемді кәсіби өндірісте немесе әуесқойлық шеберханада киюге болады. Олар пайдаланушыны кірден, шаңнан және болмашы зақымданудан сенімді қорғайды, ал кіріктірілген жарық шағылыстырғыштар көрінбеу жағдайында жұмысты қауіпсіз етеді. Ыңғайлы болу үшін шалбарда 11 арнайы қалта бар. Артықшылықтары Мақта (97%) және спандекс (3%) мата құрамындағы шалбардың ауа алмасуын, серпімділігін және тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ұсақ-түйектерді және ұялы телефонды ыңғайлы сақтау үшін шалбарда Velcro қалталары бар. Шалбардағы арнайы үлкен қалталардың арқасында құралдарды алып жүруге болады: тістеуік, бұрағыш және т.б. Қорғаныс төсемдеріне арналған қалталар тізе тіреуімен ыңғайлы және қауіпсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді (төсемдер жинаққа кірмейді). Серпімді белдіктің арқасында шалбар жақсы орналасады, сонымен қатар белдікті киюге арналған ілмектер де қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 680 г |
| Құрамы | хлопок 97%, спандекс 3% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.85306-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.85306-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Бел орамасы | 84 см - 88 см |
| Матаның тығыздығы | 270 г/м2 |
| Өлшем | M 48-50 |
| Өсу | 170 см - 176 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет с подвесом |
| Штрих-код | 4606800083326 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

