
Бензин қозғалтқышы RX-17S, 7 а.к., 212 см3, көлденең білік сплайн 25 мм Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қуат | 7 а.к. (ат күші) |
| Жанармай багының көлемі | 3 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.06.2029 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2664 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Лидер" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95102.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№2664.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 15 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 951-Қозғалтқыштар жиынтығы |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,6 л |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыштың тактілігі | төрт тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996207759 |
- Бағасы: 77 480 ₸

