
Болат шаршы, 250 мм, градуирлеу Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, градуирленген Matrix 32390 болат шаршы бұрыштарды басқаруға және салуға арналған өлшеу құралы болып табылады. Ағаш және құрылыс жұмыстарын жүргізу барысында шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтары:Төртбұрыштың болат конструкциясы қажетті беріктік сипаттамаларына ие.Құралдың негізі боялған, бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.Таңбалар пайдалануды жеңілдету үшін кенептің екі жағына да қолданылады.Алаңда ықшам ілулі сақтау үшін профильде тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 230 г |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35.9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996195049 |
- Бағасы: 1 743 ₸

