
Банктік джут бауы 100 м, диспенсерде, салмағы 120 гр +- 10%, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 жіпті джут бау байлау материалы болып табылады. Ол құжаттарды тігу, әртүрлі заттар мен жабдықтарды таңу, орау немесе пломбалау үшін қолданылады, банк, пошта, мұрағат ұйымдарында, сондай-ақ тамақ өнеркәсібінде және күнделікті өмірде пайдалы.Артықшылықтарысынғыштық — шпагат ультракүлгін сәулелерге және температураның шектен тыс әсеріне төзімді және тозуға төзімді.Практикалық — 100 метрлік орам ұзақ уақытқа жетеді.Гипоаллергенділік — шпагат табиғи джут талшығынан жасалған және денсаулыққа зиянсыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Джут |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 74 мм |
| _пакеттегі ені | 74 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 180 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 10 кгс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800070920 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

