
Жіп ХБ 50 текс х 15, триколор, диспенсерде 120 м, салмағы 90 гр +- 5%, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жіп ХБ 50 текс х 15 триколор 120 м диспенсерде қолданылады құжаттарды тігу, таңу, буып-түю немесе пломбалау үшін әр түрлі заттар мен жабдықтар, пайдалы банк, пошта, мұрағат ұйымдарында, ал тұрмыста.Диспенсердегі ерекшеліктер - сақтауға және пайдалануға ыңғайлы.Артықшылықтарысынғыштық - шпагат ультракүлгін сәулелерге және температураның шектен тыс әсеріне төзімді және тозуға төзімді.Практикалық - 120 метрлік орам ұзақ уақытқа жетеді.Гипоаллергенділік - шпагат табиғи талшықтан жасалған және денсаулыққа зиянсыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Мақта |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 74 мм |
| _пакеттегі ені | 74 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 150 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 7 кгс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800070906 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

