
Кілемдерді тазалауға арналған пластмасса щетка, 27 см, сабы бар, 120 см, әк қылшықтары, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қылқалам кілем төсемдерін кез келген қада биіктігімен тазалауға арналған. Ерекшеліктері Қалып жоғары сапалы бастапқы полипропиленнен жасалған. Қылшықтар жоғары сапалы талшық шикізатының арқасында щетка корпусына мықтап бекітіледі, тозуға төзімділігін арттырады және пішінін тамаша ұстайды. Айналмалы аспасы бар пластикалық тығынмен жабдықталған тұтқамен жабдықталған. Артықшылықтары Тозуға төзімділігі жоғары Қылшықтар пішінін сақтайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 320 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №946 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Инженерлік сертификаттау және сынақ орталығы |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№946.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқаның ұзындығы | 120 қараңыз |
| Материал | Полипропилен |
| Қалам материалы | болат |
| Қылшық материалы | PET |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Төлейка | под углом с резьбой |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800077868 |
- Бағасы: 1 450 ₸

